1 » O Nas2
  • Kolekcja Leon
  • SIERRA MADRE
01
0

O Nas

Witamy serdecznie w sklepie Lencia
 
Sklep lencia.pl należy do firmy Julita Kozłowska JULKART wpisanej do ewidencji działalności gospodarczej 17 lutego 2012 roku, z siedzibą: ul. Królowej Jadwigi 2/14, 12-100 Szczytno, NIP: 948-225-40-62, REGON:  281374091, Tel. 530 238 495, e-mail: office@julkart.pl lub sklep@lencia.pl.

Firma powstała w lutym 2012 roku i od tamtej pory zajmujemy się sprzedażą odzieży i obuwia dla dzieci i niemowląt. Z uwagi na to iż posiadamy małe dziecko, skupiliśmy się przede wszystkim na jakości sprzedawanych produktów. Na dzień dzisiejszy nasza oferta jest w 100% polskich producentów.

Już na samym początku nawiązaliśmy współpracę z firmą Pinokio i ubranka właśnie tej firmy stanowią około 50% naszej oferty. Dlaczego Pinokio? Jak urodziło się nasze dziecko, długo szukaliśmy odpowiednich ubranek, aż trafiliśmy na bieliznę Pinokio. Był to przysłowiowy strzał w 10-tkę.
Aktualnie w swojej ofercie posiadamy ubranka: Pinokio, Ewa Klucze, Mrofi, a wkrótce w naszym sklepie pojawią się ubrania dla dzieci innych producentów.

Sprzedając głównie przez Internet, wiemy doskonale jak trudny wybór stoi przed rodzicami, którzy chcą kupić ubranko, kapciuszki lub inne rzeczy dla swojego dziecka ale nie mają tego w ręku. Dlatego zdecydowaliśmy się, że nie będziemy sprzedawali produktów, których sami byśmy nie kupili. Najważniejsza jest jakość, a do tego w przystępnej cenie.

1. Wszystkie ubranka dla niemowląt i inne rzeczy dokładnie mierzymy, ponieważ producenci bardzo często podają niedokładne wymiary. Dzięki temu kupując u nas wiesz, że kupisz prawidłowy rozmiar.

2. Wszystko co sprzedajemy mamy aktualnie w magazynie. Staramy się nie dopuszczać do sytuacji, że sprzedajemy produkt, którego aktualnie nie posiadamy.

3. Oferujemy niezwykle korzystny system rabatowy.

4. Kilka razy w roku w naszym sklepie i na naszym fanpagu organizowane są konkursy.

5. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę VAT (na życzenie klienta)

 
Wszystkich serdecznie zapraszamy na zakupy. Dla nas najważniejszy jest klient.

Przejdź do strony głównej

Super hit

Kontakt telefoniczny:

607845630

Kontakt mailowy:

zamowienia@lencia.pl