1 » 2 » 3 » DRES Z KAPTUREM KROKODYL DANY4

Koszyk

Twój koszyk jest pusty ...

Waluta

Kontakt

Chmura tagów

  • Kolekcja Leon
  • SIERRA MADRE
01
0
dres bluza z kapturem i spodnie Krokodyl Danydres bluza z kapturem Krokodyl Danydres spodnie Krokodyl Dany
dres bluza z kapturem i spodnie Krokodyl Danydres bluza z kapturem Krokodyl Danydres spodnie Krokodyl Dany
Super promocja

DRES Z KAPTUREM KROKODYL DANY

DANY

Dostępność:Dostępny

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 8,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:DARMOWA WYSYŁKA OD 300 ZŁ KURIER 48 - 10,00 zł
Kurier DPD - 15,00 zł
Kurier Poczta Polska 48 - 10,00 zł
Kurier Poczta Polska 48 odbiór w punkcie - 8,00 zł
Kurier Poczta Polska 24 - 14,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan produktu:Nowy

ROZMIAR

Cena: 69,30 zł

Cena poprzednia: 99,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 70 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Chłopięce dresy 2 częściowe spodnie i bluza z kapturem. Dres wykonany z bardzo przyjemnego w dotyku materiału.
Bluza z kapturem w biało-szare paseczki i z naszytą aplikacją krokodyla. Bluza posiada kaptur z podszewką, kieszenie oraz ściągacze w rękawach i na dole bluzy.
Spodnie solidnie i dokładnie uszyte, w kolorze szarym, delikatnie ciemniejszym niż bluza. Boki spodni zdobią dwa żółte delikatne paseczki.

Materiał: 
BLUZA Z KAPTUREM:
- bawełna 96%, poliamid 4%
SPODNIE:
- bawełna 100% 

 
Bluza wymiary (cm) bez rozciągania80869298104
Szerokość pod paszkami2931323334
Długość rękawka od paszki2022242628
Długość całkowita od ramionka3234363840
Spodnie wymiary (cm) bez rozciągania80869298104
Długość do kroczka2228343638
Szerokość w pasie2122232424
Długość całkowita4549535558

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 10 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Napisz recenzję

Super hit

Kontakt telefoniczny:

607845630

Kontakt mailowy:

zamowienia@lencia.pl